  • : LS24F330EAUXEN
  • : Монитори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Виж ясни и наситени изображения от различни позиции.
Остани в ритъма при игра, гледане на видео или творчески проекти.
Честотата на опресняване 100 Hz намалява закъсненията и размазването при движение, така че да не изпускаш нито миг в бързите сцени.
Пази зрението си и работи комфортно, дори за продължително време.
Вземи предимство с настройки за игра, които можеш да оптимизираш.
Размер на екрана, inch24" (60.96 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz100Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст3 000:1
Динамичен контраст3 000:1
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGAD-Sub
USB-C-
USB хъб-
Наклон-2° ~ 20°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класD
Консумация, kWh/1000h14 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm53.9 x 21.7 x 42.2 mm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)24
Резолюция1920x1080 (FHD)
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)100
Време за реакция (ms)5 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаНе
Adaptive SyncFreeSync
СвързаностHDMI
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло4.30кг
Монитор Samsung 24F330 24" VA LED – Full HD, 100Hz
Насладете се на гладко изображение и ярки цветове с монитора Samsung 24F330. С 24-инчов VA панел, Full HD резолюция и честота на опресняване 100Hz, този монитор е идеален за ежедневна работа и случайни игри.
Ключови Предимства
  • Бързо време за реакция 5ms – Минимизира призрачни изображения за по-рязка картина.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана24"
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Честота на опресняване100Hz
Време за реакция5ms
Яркост250 cd/m²
ИзвитНе
Свързаност1x HDMI
VESA монтаж100x100mm